Переваги очних крапель

Очні краплі найчастіше є сольовими розчинами з ліками для лікування різних захворювань очей. Іноді вони не містять ліків і призначені для змащування очей або вимивання сторонніх тіл, докладніше https://opticaluxor.ua/catalog/kontaktni-linzi/krapli

Переваги
Змащувальні краплі очей допомагають замінити природну вологість ваших очей, коли ваші очі не виробляють достатньої кількості рідини самостійно. Вони знімають сухість та подразнення, сприяючи комфорту.

У пошкодженому оці штучні сльози також сприяють загоєнню поверхні, підвищують комфорт за рахунок зменшення відчуття подряпини на поверхні і вимивають залишкові забруднюючі або шкідливі частинки. Вони запобігають подальшому пошкодженню, зберігаючи око мастилом.

Штучні сльози мають різні склади та в’язкість. Деякі з них можуть містити іони бікарбонату і відрізнятися за в’язкістю та тонічністю. Деякі з них не містять консервантів і краще, оскільки їх розливають у одноразові стерильні контейнери.

Протиалергічні краплі полегшують печіння та різь в очах, які так характерні для алергіків. У сезон алергії це може означати різницю між повним стражданням та помірним комфортом. Використання лікарських очних крапель знижує можливість системних побічних ефектів від використовуваних препаратів при правильному застосуванні.

Краплі від глаукоми знижують ризик сліпоти в цьому стані, знімаючи тиск усередині ока, який інакше міг би пошкодити чутливу сітківку.

Очні краплі зі стероїдами та антибіотиками зазвичай використовуються для лікування очних інфекцій та для запобігання бактеріальній інфекції після операції на очах. Їх необхідно продовжувати доти, доки наказано, інакше інфекція може повернутися.

Краплі від глаукоми призначені для зменшення кількості рідини всередині ока та сприяють її відтоку. Деякі поширені типи включають простагландини, альфа-блокатори та інгібітори карбоангідрази. Вони повинні використовуватись відповідно до приписів для захисту зору.

Протиалергічні краплі очей часто містять антигістамінні або нестероїдні протизапальні препарати для придушення вивільнення запальних речовин з опасистих клітин ока. Вони також розбавляють алерген.

Мідріатичні очні краплі також відомі як краплі, що розширюють, і використовуються для того, щоб офтальмологи могли бачити внутрішню частину ока через зіницю. Після цього пацієнт може страждати від непереносимості світла, нечіткого зору та сльозотечі протягом короткого періоду часу, доки дія препарату не пройде. Слід уникати водіння, попросивши друга чи родича підвезти до та після такого огляду.

Краплі, що знімають почервоніння, містять деконгестанти – інгредієнти, які звужують судини кон’юнктиви, в результаті чого очі здаються білішими. Однак при тривалому використанні кровоносні судини ока насправді стають більш розширеними, ніж будь-коли, що називається ефектом рикошетної гіперемії. Їх слід використати максимум пару днів.

Краплі, що знімають почервоніння, можуть також запобігти розпізнаванню та лікуванню більш серйозної проблеми, що призводить до погіршення зору. Вони також можуть спричинити сухість очей через зниження секреції сліз.

Роздратування очей та розширення зіниць є іншими побічними ефектами надмірного використання. Крім того, через деякий час око теж може припинити на них реагувати.

Оцените материал:
Поделитесь в СоцСетях:
Adblock
detector