Переваги натурального мармеладу

Що це за ласощі, всі ми знаємо, як виглядає мармелад, це концентрований фруктовий сік, часто змішаний з м’якоттю фруктів та ягід, тверда структура якого виходить за рахунок пектину та доданих смолистих речовин, готовий до вживання. Компанія компанія sweli виробляє велику різноманітність смаків та видів мармеладу. Мармелад чудово підходить до сніданку або обіднього чаю, чудово поєднується з випічкою і навіть чорним хлібом, а привабливий зовнішній вигляд робить його чудовою прикрасою тортів, тістечок та суфле.

Склад мармеладу

  • Рецепти мармеладу, які використовуються сьогодні в кулінарії, передбачають використання великої кількості пектину, що чудово, оскільки полісахарид дуже ефективний для кишечника, забезпечуючи його природне очищення. Також для яблук чи джемів використання пектину дозволяє практично повністю виключити цукор зі складу цього інгредієнта десерту.
  • Калорійність і харчова цінність мармеладу багато в чому залежатимуть від інгредієнтів, що містяться в сировині, а також від використовуваних технологій виготовлення і від того, чи використовуються як добавки будь-які добавки. У середньому калорійність мармеладу, що продаються у наших супермаркетах, становить близько 320 ккал.

Види мармеладу

Сучасна харчова промисловість радує споживачів натуральними ароматизаторами, а також мармеладами з додаванням додаткових інгредієнтів, які дешевшають виробництво десерту в кілька разів.

Сьогодні ви можете купити мармелад кількох видів:

  • фруктовий, ягідний;
  • жувальний;
  • желейний;
  • желейно-фруктовий.

Більшість джемів містять пектин, що діє як натуральний желюючий агент при приготуванні цього десерту. Ще одним желюючим агентом є агар із водоростей або желатин, витягнутий з кісток тварин.

Натуральний мармелад дорожчий, звичайно, тому що до його складу входить не лише цукор, а й фруктове пюре. Десерти рекомендуються дітям. Вегетаріанці можуть використовувати продукти на основі агару, в той час як продукти на основі желатину поширені і часто дуже дорогі.


Оцените материал:
Поделитесь в СоцСетях:
Adblock
detector